מגשי אירוח לאירועים

אתם רוצים לארגן מסיבה בבית ויש לכם חשק דווקא לסושי? אז בטח ממש יתאים לכם מגש אירוח עם סושי מסוגים וטעמים שונים. מגשי האירוח של סיני ספיד קייטרינג ישביעו מספר גדול של אורחים, וכל אחד יוכל למצוא את הרול שהוא אוהב.

מגשי אירוח לאירועים ומסיבות

לא פעם אומרים שסושי הוא טעם נרכש בגלל שהוא מכיל לעיתים קרובות דג נא, אבל הוא עדיין מאכל עם מדד פופולריות מטורף. אין כמעט מישהו שיעיד על עצמו שהוא שונא סושי גם אם הוא אחד האנשים הכי בררניים באוכל שתפגשו בו. לסושי יש כמה יתרונות כמנה המוגשת במסיבות:

  • על טעם וריח קשה להתווכח. אם אתם הרפתקניים ואוהבים דג חי, סושי הוא המנה בשבילכם. סושי גם נחשב בריא כי המרכיבים בו פשוטים וטבעיים בהרבה מאוד מהרולים. לכו על רול נא, וטבלו אותו ברוטב לבחירתכם בעדינות כדי שעדיין תוכלו להרגיש בטעם המקורי.
  • יש משהו לכל אחד. יש לכם חברים צמחוניים או טבעוניים? הם עדיין יכולים להנות משלל רולים עם ירקות כמו אבוקדו, קמפיו (דלעת), פטריות שיטאקי, גזר, ומלפפון. בנוסף, ברוב מגשי האירוח בשוק תוכלו למצוא גם רול עם טופו. סושי עם ירקות יכול להיות אופציה מגניבה גם עבור אוכלי הכל ביניכם שמנסים סושי בפעם הראשונה.
  • מגוון גדלים. את המגש או מספר המגשים שתזמינו תצטרכו להתאים למספר הסועדים. מגשי אירוח קטנים יתאימו לאירוע אליו תזמינו עד עשרה אורחים, בעוד שמגשי האירוח הגדולים מיועדים בדרך כלל לחגיגות בהן ינכחו כעשרים אורחים בערך.
  • תקציב. מגש אירוח יהיה יותר קל על הכיס שלכם מאשר פיצה, לדוגמה. סושי הוא גם ממלא יותר בגלל שהוא מנה שמבוססת על אורז, והוא גם זול יותר פר יחידה. פיצה משפחתית גדולה תאכיל ארבעה אנשים במקרה הטוב. מגש אירוח קטן, כאמור, יתאים ליותר מחמישה או שישה אורחים בבת אחת.

סושי בתפריט

מגש אירוח ובו מגוון רולים מעניינים וטעימים ירים למקום אחר את המפגש החברתי הקטן והאינטימי או האירוע הגדול והמרשים שלכם. בחרו חברה שעובדת עם חומרי גלם טריים בשביל האיכות ובעלת ביקורות חמות עבור הטעם.

מגשי אירוח לאירועים לכל מקום בארץ

עוד בנושא:

קייטרינג מעכשיו לעכשיו

אתם במצב רוח ספונטני והחלטתם שמתחשק לכם לחגוג עם האנשים שאתם אוהבים עוד בסוף השבוע הקרוב. אתם מודעים לזה שהזמן(...)

קייטרינג לאירועים קטנים

אתם רוצים לערוך מסיבה קטנה ואיכותית עם ההורים וכמה חברים? אין לכם מושג איזה סגנון יתאים לכולם מבחינת האוכל? סיניספיד(...)

קייטרינג לאירועים מנצחים

הבר מצווה של הבן מתוכננת לעוד כמה חודשים, ואתם מתלבטים מה תגישו לאורחים. כמות חברות הקייטרינג לאירועים והגיוון במטבחים יכול(...)

קייטרינג כשר למהדרין

כשרות היא אורח חיים המקפיד על החוקים הנזכרים בתורה לגבי המזון שלפניכם. מדובר בבחירה אישית של אנשים רבים שחיים בישראל(...)

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

אתם צריכים לארגן ארוחת בוקר במשרד או הרמת כוסית, ואתם אובדי עצות. אין לכם מושג ירוק היכן תמצאו חברת קייטרינג(...)

קייטרינג חלבי בצפון

כשאתם חושבים על קייטרינג באירועים, כנראה שהאסוציאציה הראשונה שלכם תהיה על פרגית או סטייק עם ירקות בתנור כתוספת. זו אמנם(...)
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני