קייטרינג בדקה ה-90

הרגע נזכרתם שהבטחתם לארגן את מסיבת יום ההולדת השמונים וחמישה של סבתא שלכם? במקום שתבקיעו גול עצמי, תרימו טלפון ותתייעצו עם סיניספיד קייטרינג. אנחנו כבר נסדר לכם סעודה עשירה לחגיגה, וכולם יהיו בטוחים שתכננתם אותה במשך חודשים.

קייטרינג בדקה ה-90 – עשה ואל תעשה

מצאתם מקום שמוכן לספק לכם קייטרינג ברגע האחרון. מצוין, אבל שלב התכנונים עדיין לא מאחוריכם. יש כמה דברים שתצטרכו להקדיש להם מספר דקות מתשומת לבכם, וכדאי שתהיו מודעים להם. את ההפתעות תשאירו לאורחים.

  • תפריט. בחרו מנות שיהיו מוצלחות בעיני רב הנוכחים באירוע שלכם. אולי אתם לא תצליחו לרצות כל אורח, אבל המנות הקלאסיות הן תמיד סיפור הצלחה. נסו את הבננה המטוגנת או את השיפודים שלנו.
  • אלרגיות. תתחשבו באורחים בעלי בקשות מיוחדות. אולי אחד מהאורחים שלכם אלרגי לבוטנים, כך שיהיה חכם מצדכם לבחור לפחות שתי מנות שאינן כוללות אגוזים בין המרכיבים שלהם. וודאו את מרכיבי המנות מול החברה לפני שתסגרו את נושא התפריט.
  • תהיו בררניים. קייטרינג הוא חלק חשוב בחגיגה אותם אתם מתכננים, לכן אתם צריכים לוודא שאתם בידיים טובות. בדקו באינטרנט איזו חברה או מסעדה זוכות לציונים גבוהים בקרב הלקוחות שלהם.
  • כשרות. נושא הכשרות הוא נקודה רגישה אצל הרבה מאוד אורחים הגרים בישראל, עד כדי כך שאנשים מסוימים עלולים לבטל את הגעתם לאירוע שלא יגיש אוכל כשר. סיניספיד קייטרינג בעלת תעודת כשרות למהדרין, כך שכולם ירצו להגיע למסיבה.

אירוע מוצלח שתוכנן בזמן קצר

אירוע מוצלח לא מחייב אתכם להשקיע שבועות או חודשים, אבל זה בהחלט נחמד כשיש זמן לחפש ולבדוק כל דבר. סיניספיד תצייד אתכם בתפריט שישאיר אתכם ואת האורחים שלכם עם טעם של עוד, ואף אחד לא ידע שהשקעתם זמן מועט בבחירת המנות.

קייטרינג בדקה ה-90 של חברת סיני ספיד

עוד בנושא:

קייטרינג מעכשיו לעכשיו

אתם במצב רוח ספונטני והחלטתם שמתחשק לכם לחגוג עם האנשים שאתם אוהבים עוד בסוף השבוע הקרוב. אתם מודעים לזה שהזמן(...)

קייטרינג לאירועים קטנים

אתם רוצים לערוך מסיבה קטנה ואיכותית עם ההורים וכמה חברים? אין לכם מושג איזה סגנון יתאים לכולם מבחינת האוכל? סיניספיד(...)

קייטרינג לאירועים מנצחים

הבר מצווה של הבן מתוכננת לעוד כמה חודשים, ואתם מתלבטים מה תגישו לאורחים. כמות חברות הקייטרינג לאירועים והגיוון במטבחים יכול(...)

קייטרינג כשר למהדרין

כשרות היא אורח חיים המקפיד על החוקים הנזכרים בתורה לגבי המזון שלפניכם. מדובר בבחירה אישית של אנשים רבים שחיים בישראל(...)

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

אתם צריכים לארגן ארוחת בוקר במשרד או הרמת כוסית, ואתם אובדי עצות. אין לכם מושג ירוק היכן תמצאו חברת קייטרינג(...)

קייטרינג חלבי בצפון

כשאתם חושבים על קייטרינג באירועים, כנראה שהאסוציאציה הראשונה שלכם תהיה על פרגית או סטייק עם ירקות בתנור כתוספת. זו אמנם(...)
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני